O Nas

Jesteśmy zespołem architektów krajobrazu. Zielona Metamorfoza powstała z potrzeby tworzenia pięknych, naturalnych ogrodów uszytych na miarę naszych czasów. Wierzymy, że nasze projekty potrafią uszczęśliwić ludzi i dać im to czego potrzebują, tworząc żywe enklawy, które przyczyniają się do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Zależy nam na projektowaniu zintegrowanym, dlatego angażujemy się w powstawanie ogrodów zrównoważonych i bioróżnorodnych. Są nie tylko piękne, ale i mądrze funkcjonujące.

Chcemy ułatwić ludziom bliższy kontakt z naturą i wtajemniczyć ich w świat, za którym tęsknią. To wszystko po to, aby umożliwić dorosłym i dzieciom odkrywać i zrozumieć przyrodę oraz ulepszać nasze środowisko.


architekt krajobrazu

Ewa Domańska

inż. architekt krajobrazu

Jesteśmy pasjonatami projektowania. Tworzymy miejsca wyjątkowe. Mocno przykładamy się do pracy i wiemy, że projekt to część procesu, dzięki któremu możemy kształtować nowe życie. Aby dostarczać Wam pięknych krajobrazów i emocji przeprowadzamy badania i niejednokrotnie czerpiemy z historii i warunków, które kształtują nowe miejsce. Te przemyślane kroki pomagają nam projektować z szacunkiem do przyrody i w zgodzie z Waszymi i Naszymi przekonaniami.