ogrody miejskie

Ogrody miejskie

Ogrody miejskie choć bywają różnych rozmiarów łączy potrzeba kontaktu z naturą. Ona nawet w najmniejszym wymiarze ukoi nerwy, zrelaksuje ciało i pozwoli wyjść poza horyzont. Projektujemy ogrody miejskie w różnym stylu. Miejski wbrew temu co by się wydawać mogło nie znaczy zawsze nowoczesny. Ale zawsze znaczy funkcjonalny. Obojętnie czy wolisz proste formy i harmonię czy gustujesz w oazach zieleni, jesteśmy w stanie dać Ci to, czego potrzebuje Twoja podświadomość.

Dobrze zaplanowany ogród miejski pomieści wszystkie najważniejsze elementy.

Dla jednych będzie to wymarzony taras, dla innych warzywnik lub posadzenie jabłoni, dla której wydawać by się mogło, że miejsca nie ma.

Nie będziemy ukrywać, że zaprojektowanie miejskiego ogrodu jest proste. Potrzeba tu dużo wiedzy, sprytu i wyobraźni. Oddając ogród w ręce profesjonalistów, możecie być spokojni. My wiemy, że ogród w mieście potrafi zaskoczyć i dać wymarzony kąt do życia.

Ogród traw nad Dunajem

Wiedeń

Ogród muśnięty ogniem

Wrocław

Ogród pośród melafirowych pól

Wałbrzych

Ogród z pomarańczem w tle

Wrocław

Ogród romantyczny

Wrocław

Ogród przepełniony zapachem

Brodnica

Ogród cienia i światła

Warszawa

Cienisty ogród z różanką

Wrocław


Jeśli chcesz ogrodu, w którym pokochasz spędzać czas. Który jest pięknym i funkcjonalnym dopełnieniem Twojego domu, opowiedz nam o nim a pomożemy Ci odzwierciedlić Twoje marzenia.

Poznajmy się !