ogrody miejskie

Ogrody miejskie

Ogrody miejskie bywają różnych rozmiarów a tym co je łączy jest potrzeba kontaktu z naturą. Ona nawet w najmniejszym wymiarze relaksuje ciało i umysł, pozwoli sprawić, że czujemy się jej częścią. Projektujemy ogrody miejskie w różnym stylu i charakterze. Miejski ogród wbrew temu co by się mogło wydawać nie znaczy zawsze ogród nowoczesny. Wiele osób pragnie ogrodu minimalistycznego, ale spora część dąży do bliższego kontaktu z naturą poprzez uprawianie własnych warzyw czy ziół. Dlatego ogród taki zawsze powinien być funkcjonalny. Obojętnie czy wolisz proste formy i harmonię czy gustujesz w oazach spontanicznej zieleni, jesteśmy w stanie to zrealizować.

Dobrze zaplanowany ogród miejski mieści wszystkie najważniejsze elementy.

Ogrody miejskie dziś

Dla jednych będzie to wymarzony taras otoczony kwiatami, dla innych własny warzywnik lub posadzenie babcinej jabłoni czy pachnących dzieciństwem akacji. Pragnienia są różne, rozumiemy to.

Ogrody miejskie kipiące zielenią – to możliwe

Ponieważ zrównoważone zaprojektowanie małego, bioróżnorodnego miejskiego ogrodu samodzielnie nie jest proste, być może przyda się do tego nasza wiedza, doświadczenie i wyobraźnia. Wiemy, że ogród w mieście potrafi być wyzwaniem, zwłaszcza w obecnych czasach zmian klimatycznych, ale potrafi też dawać tak wiele radości, że warto!

Ogród traw nad Dunajem-Wiedeń

Ogród muśnięty ogniem-Wrocław

Ogród pośród melafirowych pól-Wałbrzych

Ogród z pomarańczem w tle-Wrocław

Ogród romantyczny

Ogród przepełniony zapachem

Ogród cienia i światła-Warszawa

Cienisty ogród z różanką-Wrocław


Jeśli pragniesz ogrodu, w którym pokochasz spędzać czas . Który jest pięknym i funkcjonalnym dopełnieniem Twojego domu w mieście, opowiedz nam o tym a pomożemy marzenia zamienić w rzeczywistość.

Poznajmy się !