Konsultacja

Niezobowiązujące spotkanie na Twojej działce po wcześniejszym umówieniu.

|dwa modele współpracy|

KONSULTACJA JEDNORAZOWA LUB KONSULTACJA JAKO WSTĘP DO KONCEPCJI I PROJEKTU


Podczas spotkania poznajemy Twoje oczekiwania, gusta, potrzeby. Im więcej wiemy, tym proces doradczy będzie przebiegał sprawniej, a efekt będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Zapoznajemy się wstępnie z terenem. Rozmawiamy o najważniejszych problemach i priorytetach, o otoczeniu, roślinach, ukształtowaniu terenu, stylu i charakterze miejsca. Padają wstępne założenia. Odpowiadamy na Twoje pytania i udzielamy podstawowych porad na tematy ogrodowe, kompozycyjne czy architektoniczne.

(dobrze jeśli będziesz mieć przy sobie mapę do celów projektowych – ważne są dla nas m.in. przyłącza i istniejąca infrastruktura podziemna, kształt i rozmiar budynku )

Po spotkaniu ( lub w jego trakcie) przedstawimy naszą propozycję współpracy opisującą proces projektowania oraz związane z tym koszty.

Dla kogo konsultacja jednorazowa?

  • Masz już jakiś pomysł na ogród, ale nie jesteś pewien czy da się go zrealizować na swojej działce? Chcesz porozmawiać o wadach i zaletach swojego ogrodu? Nie wiesz od czego zacząć przy samodzielnym zakładaniu ogrodu? Chcesz podpowiedzi jakich roślin użyć i gdzie ich szukać?
  • Zweryfikujemy Twoje pomysły i odpowiemy na pytania.
  • Konsultacja jednorazowa kończy się wytycznymi i ogólnym kierunkiem działań w ogrodzie.

Kontynuacja działań w ogrodzie:

Po spotkaniu możesz zdecydować czy nie chcesz kontynuować naszych spotkań. Na jej bazie powstanie szczegółowa koncepcja i projekt.

W tym wypadku koszty konsultacji są wliczone w cenę koncepcji / projektu.


Jeśli jesteś pewien, że chcesz szczegółowej dokumentacji, kompletu plansz, indywidualnych rozwiązań – odrazu zamów u Nas projekt. Nasze pierwsze spotkanie będzie konsultacją terenową, na której wyjaśnimy i opowiemy co możemy dla Ciebie zrobić i porozmawiamy o wszystkich aspektach ogrodowych.

Zapraszamy na konsultację

Umów się z nami i opowiedz o swoich planach
  • W przypadku konsultacji poza Wrocławiem, w zależności od lokalizacji, poniesione zostaną dodatkowe koszty.
  • nie jesteś zobowiązany do kontynuowania fazy projektowania po konsultacji.

  • Przed spotkaniem prosimy o przesłanie: zdjęć działki, numeru działki lub mapy w skali 1:500 celem wstępnego zapoznania się z terenem